Осінній призов стартував на Львівщині
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2021/10/soldiers-march-in-formation-4HXBJ5V-min.jpg)
Усіх юнаків із Львівщини, які потраплять на строкову службу, перевірять на коронавірус
До зброї. Осінній призов стартував на Львівщині. На службу планують відправити 648 юнаків, повідомляють у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Понад три сотні скерують у Збройні сили. 225 поповнять лави Національної гвардії. До державної служби спецтранспорту відберуть 25 хлопців. І ще 95 до прикордонників. До строкової служби призивають юнаків віком від 18-ти до 27-ох років. Новобранці зі вищою освітою служать рік. Без неї – півтора.
Усіх юнаків із Львівщини, які потраплять на строкову службу, перевірять на коронавірус. Їм зроблять тести на антиген. Крім цього, вони два тижні будуть на обсервації у військовій частині. В збірному пункті є антисептики та маски, тому перебувати тут безпечно. Нагадаю, нині стартував осінній призов.
А от повістки розноситимуть не всім хлопцям. Тому юнаків віком від 18-ти до 27-ми років просять прийти до районних військкоматів.