повернутись
Наші біатлоністки прибули до олімпійського селища
28 Січня 2022, 12:45
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2022/01/olimpiyskiy_komitet_mok__gettyimages_1198820796_10_1300x820.jpg)
Біатлонні гонки розпочнуться у суботу
Перші українські спортсмени прибули до олімпійського селища. Це біатлоністи. Разом із ними прилетіли представники Німеччини та Канади. Наша Дар’я Блашко розповіла про умови проживання на своїй сторінці в інстаграм.
Одразу ж в аеропорту спортсменам провели тестування на ковід. Біатлоністи житимуть у селищі за 200 км від Пекіна. Тут також будуть інші атлети з фристайлу, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліна, лижного двоборства.
Сьогодні у всіх відбудеться перше тренування. І учасники Олімпійських ігор зможуть ознайомитись із трасою. Нагадаю, Олімпіада розпочнеться рівно через тиждень – 4 лютого у п’ятницю. Біатлонні гонки розпочнуться у суботу.