Сирени вчора звучали на Львівщині через загрозу ракетного нападу
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2022/04/277538016_4937334812969820_9025670577474510191_n.jpg)
Жодних обстрілів не було
Повітряна тривога. Сирени вчора звучали на Львівщині через загрозу ракетного нападу з акваторії Чорного моря. Про це у своєму Фейсбуці написав керівник львівської військової адміністрації Максим Козицький.
Жодних обстрілів не було. Вибух пролунав на газодобувному підприємстві, це було під контролем працівників. Крім цього, у соцмережах двічі були фейкові вкиди про масові обстріли. Таку інформацію поширюють, щоб налякати людей і дестабілізувати ситуацію.
«За вчорашній день мали два вкиди в мережі про дії ворога на території Львова та області. В обидвох випадках інформація не підтвердилася.
Ворог хоче налякати нас, розділити та посіяти паніку. Не піддавайтесь.
Вірте в ЗСУ та черпайте інформацію з офіційних джерел», – заявив Максим Козицький.