повернутись
Слухачі «Львівської хвилі» зібрали гроші на машину для військових
15 Липня 2022, 12:58
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2022/07/Lvivska_hvulia-850x450-1.jpg)
Авто вже в героїв, які на передовій захищають Україну
Разом – сила. Слухачі «Львівської хвилі» зібрали гроші на машину для військових. І це всього за два тижні після прохання в нашому ефірі. Військові щиро вдячні за допомогу:
Авто вже в героїв, які на передовій захищають Україну.
У цій машині військові перевозять безпілотники, які можуть залітати в тил ворога. Далі на рашистів скидають боєприпаси. Шансів вижити після обстрілу в росіян майже немає.