повернутись
Як зробити ваш мікрорайон безпечнішим
23 Серпня 2022, 13:24
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2022/08/img9446-873049a5.jpg)
ОСББ має подати заявку до мерії
Відеоспостереження можуть облаштувати у вашому мікрорайоні. Але для цього ОСББ має подати заявку до мерії. Це в межах міської програми «Безпека житлових кварталів».
Проте львів’яни мусять долучитися грошима, основна умова – співфінансування 50 на 50. Від початку лютневої війни, у Львові встановили майже дві сотні камер. А до кінця року запрацює півтисячі систем. Більше деталей – на сайті мерії.