Українцям нагадують про заборону феєрверків під час війни
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2022/12/2902940-na-noviy-rik-zaboronili-zapuskati-salyuti-feerverki-ta-petardi-rozpovili-pro-pokarannya1.jpeg)
Виявіть повагу до наших захисників
Не на часі. Українцям нагадують про заборону феєрверків під час війни. Гучні вибухи можуть налякати військових та людей, які евакуювалися з прифронтових міст, інформує Львівська хвиля.
Феєрверки, петарди та хлопавки не можна використовувати ані в громадських місцях, ані на приватних подвір’ях. Правопорушників штрафуватимуть.
Далі речниця Нацполіції України Мар’яна Рева:
«Піротехнічні засоби і їх реалізація, і їх використання є заборонені. Тому звісно поліція буде реагувати на такі випадки і хотілося би звернутися до тих людей, які уже мають певний намір: не робіть цього. Подумайте про людей,які психологічно тяжко переживають умови війни».
Не використовуйте салюти під час зимових святкувань. Виявіть повагу до наших захисників та людей, які вас оточують.