повернутись
Три випадки сказу виявили на Львівщині
24 Січня 2023, 13:12
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/01/327286925_848741839543152_7547861043442665881_n.jpg)
Власників чотирилапих закликають вакцинувати своїх улюбленців
Небезпечна інфекція. Три випадки сказу виявили на Львівщині. Інцидент трапився в Городоцькій громаді. Там вже запровадили карантин, усім тваринам проводять щеплення, інформує Львівська хвиля.
Заразитись сказом можна навіть через подряпину. Оскільки вірус є в слині чотирилапого. Хвороба вражає головний мозок людини. Якщо вас вкусила собака – одразу промийте рану водою з милом. Продезінфікуйте уражене місце і терміново зверніться до лікаря.
Власників чотирилапих закликають вакцинувати своїх улюбленців. Процедура є безкоштовна.