повернутись
Грип лютує на Львівщині
30 Січня 2023, 11:02
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/01/6bff7fdca26eae17c6bef8da2f6248ab_w1280.jpg)
Зараз в області циркулює грип типу А і Б
Спалах недуги. Грип лютує на Львівщині. За останній тиждень захворіли понад сім тисяч людей. Медики фіксують збільшення захворюваності, інформує Львівська хвиля.
Зараз в області циркулює грип типу А і Б. Про це повідомила керівниця Львівського лабораторного центру профілактики недуг Наталія Іванченко. Найчастіше нездужають діти до 17 років. Пацієнти скаржаться на високу температуру, сухий кашель та прискорене дихання.