повернутись
Куди можна здати несправну техніку на утилізацію
31 Січня 2023, 14:28
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/01/32843588816130017124803484961534277221316314n-18c84c2e.jpg)
Старі телевізори та чайники не можна викидати в контейнери для сміття
Утилізуйте правильно. Львів’ян закликають здавати несправну техніку на утилізацію. Старі телевізори, чайники, блендери не можна викидати в контейнери для сміття. Це не пластик і не тверді відходи, інформує Львівська хвиля.
Привезти свою несправну техніку можна на підприємство “Львівспецкомунтранс“, що на Жовківській, 18. Вони працюють щодня з 8:30 до 17:00. Один кілограм брухту коштує 29 копійок.