Шахраї намагалися вкрасти гроші у львівських волонтерів
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/03/67305513_924746124533457_2238242770890260480_n.jpg)
Аферисти представилися працівниками банку
Аферисти не вгамуються. Шахраї намагалися вкрасти гроші у львівських волонтерів. Зателефонували та представилися працівниками банку. Казали, що з рахунками щось сталося і дистанційно заблокували картку. Коли волонтер не повірив – почали хамити. Про це Львівській хвилі розповів координатор волонтерської ініціативи Львівський Лицар Андрій Салюк:
«Я повідомив, що розмову продовжувати не маю наміру, тому що такі речі телефоном не вирішуються. Після цього вони почали хамити. І саме те, що вони почали дуже агресивно спілкуватися, для мене особисто було додатковою аргументацією, що це дзвонять не з банку».
Волонтери вже відкрили нові рахунки. Зараз їм потрібна ваша допомога. Вони збирають на біноклі, метеостанції, приціли та прилади нічного бачення.
У «Львівському лицарі» наголошують:
ВІЙНА СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ!
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/03/337660481_131802309847167_8247767246073008168_n.jpg)
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/03/337675048_158525233763984_496114093830744275_n.jpg)
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/03/337679106_149963737700259_722320814625762243_n.jpg)