Українська розвідка склала портрет окупанта – неосвічений та захланний
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/05/cb8bd1082e19034725e32baf2521d925-1024x640-1.jpeg)
50% окупантів пішли на війну, бо хотіли стабільного життя
Хто нас вбиває. Портрет середньостатистичного окупанта представили в нашій розвідці. Лише кожний п’ятий вояк закінчив середню школу. 10% з них навчалися в університетах. Половина – пішли на війну, бо хотіли стабільного життя. Але жодний не прагнув стати професійним військовим чи помститися за товаришів, інформує Львівська хвиля.
В основному це чоловіки від 26 до 50 років. Кожен другий з російських вбивць має неповнолітніх дітей.
Майже усі опитувані окупанти сказали, що незадоволені наказами свого керівництва. Половину з них на полі бою кинули командири.
Нагадаємо, напередодні відбулася презентація цього дослідження. Зазначалося, що під час анкетування дослідили демографічні показники полонених росіян, географію їхнього походження та проживання, досвід служби у військових формуваннях, рівень освіти тощо.