Випускники шкіл сьогодні отримають запрошення на мультитест
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/05/5f095d75-81ccf47a986654cce301fd622abdcd35.png)
Задля безпеки - учасників просять не поширювати цю інформацію в інтернеті
Перевірте особистий кабінет. Запрошення на мультитест сьогодні отримають випускники шкіл. Там буде вказано дату іспиту, час та місце проведення. Учасників просять не поширювати цю інформацію в інтернеті. ЦЕ задля безпеки під час тестування, інформує Львівська хвиля.
Про особливості екзамену розповіла директорка українського центру оцінювання освіти Тетяна Ваколенко:
«Насамперед – це комп’ютерне оцінювання. За один раз учасник пройде оцінювання з трьох навчальних предметів. У той час, коли ми говорили про зовнішнє незалежне оцінювання – це були повноцінні тести, кожен з яких тривав 3 години і учасники зазвичай обирали чотири або п’ять навчальних предметів».
Нагадаємо, основна сесія мультитесту розпочнеться вже 5 червня.