Троє дітей зі Львова подорожували на вантажних вагонах потяга
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/06/9225c45ded88aa9f-1280x720-1.jpeg)
Розкажіть дітям про небезпеки на залізниці
Небезпечні розваги. Троє дітей зі Львова подорожували на вантажних вагонах потяга. Їх помітив машиніст локомотиву, інформує Львівська хвиля.
Поліцейські зняли юнаків з потяга у Теребовлі на Тернопільщині. Їм 18, 17 та 14 років. Підлітки розповіли що подорожують так не вперше. На повнолітнього порушника та його 17-річного товариша склали протоколи. Далі представниця рятувальників Львівщини Юлія Хилько:
«Ми звертаємось до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей, адже тільки від вас залежить добробут вашої дитини. Шановні дорослі, не забувайте, що найкращим способом навчання дітей є власний позитивний приклад. Розкажіть дитині про можливі вуличні загрози та небезпеки».
Розкажіть дітям про небезпеки на залізниці. Нагадайте правила на дорозі. Та завжди тримайте зв’язок з дитиною. Не відпускайте на прогулянки в темну пору доби.