Слухачі Радіо «Львівська хвиля» допомагають зібрати кошти на дрон для військових
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/06/ccccc.jpg)
Пані Белла особисто принесла на радіо частинку пенсії, щоб допомогти купити дрон
Збір триває. Слухачі радіо «Львівська хвиля» можуть задонатити на дрон для військових. Ми разом із Благодійним фондом Допомога і Турбота збираємо гроші на коптер з нічним баченням. Нашим захисникам не доведеться ходити у розвідку. Замість цього використають дрон і вбережуть своє життя.
Підтримати збір вирішила львів’янка Белла Дитятєва. Жінка постійно допомагає військовим. Цього разу вона особисто принесла гроші до нас на радіо, щоб поділитись своєю пенсією з хлопцями на фронті.
«Ну а як же інакше. Я не перший раз допомагаю нашим військовим. Просто я пересилала кошти через Ощадбанк. А тут вирішила, якщо запрошують сюди, то 500 гривень сюди, на радіо, принесла», – розповіла пані Белла.
Ви також долучайтеся до збору.
РЕКВІЗИТИ:
5169335100937180 (Приватбанк)
Отримувач: Благодійний Фонд «Допомога і Турбота»
У призначенні платежу напишіть, що це на дрон для військових.
Також оплата можлива за допомогою QR коду