повернутись
Маленьких львів’ян запрошують в піар-табір до бібліотеки
11 Липня 2023, 14:34
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/07/314351807_6161832720513113_2133038095843495366_n.jpg)
Перше заняття запланували у понеділок
Розваги із користю. Маленьких львів’ян запрошують в піар-табір до Львівської обласної бібліотеки для дітей. Приймають віком від 9 до 14 років, інформує Львівська хвиля.
Перше заняття запланували у понеділок, 17 липня, дитину потрібно зареєструвати. Учасники дізнаються про види реклами та самі спробують виготовити такий контент. Будуть піарити бібліотеку і книжки.
Деталі – на Фейсбук-сторінці Львівської обласної бібліотеки для дітей.