Гроза суне на Львів
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/07/159c100dc6008b192df743ff0d9f50fb69cc61b28d93a1972652c15e54aed116_0.jpg)
Буревій вже пройшовся у Дрогобичі та Стрию
Погода зміниться. Грозу знову прогнозують у Львові. Буря пройшлася в Дрогобичі та Стрию. Зачить вікна та двері. Приберіть із балкону вазонки та дрібні предмети, щоб їх не вкрав вітер, інформує Львівська хвиля.
Якщо під час негоди ви опинилися на вулиці – зайдіть в кафе чи магазин. Не ховайтеся від дощу під великими деревами.
Далі представник рятувальників Львівщини Ігор Курус:
«Якщо ви опинилися в полі, знайдіть заглиблення в землі. Воно повинне бути сухим. Якщо ж гроза застала вас під час прогулянки на велосипеді чи мотоциклі, терміново зупиніться. Якщо знаходитесь в автомобілі, небезпека вам не загрожує. Але не забудьте зняти всі металеві антени з поверхні машини, які можуть притягувати розряди».
Спека повернеться на вихідних. В суботу та неділю буде до плюс тридцяти градусів.