повернутись
Негода наробила біди на Львівщині
25 Липня 2023, 08:09
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/07/HbPgltXjyf4nYKtVI2WddwF1KtO80I1xIDM1SSRu.png)
Люди скаржаться на гарячу лінію, що порвало дроти
Лило як з відра. Негода наробила біди на Львівщині. Люди скаржаться на гарячу лінію, що порвало дроти. Якщо таке сталося – викличте оперативно-виїзну бригаду Львівобленерго. За номером 0-800-30-15-68. Поки їх немає – охороняйте місце обриву дротів, щоб ніхто там не ходив. І самі не наближайтеся до ліній, – наголошує речниця Львівобленерго Галина Петрушка.
На Львівщині нещодавно померла дівчинка, бо доторкнулася до обірваного дроту. Розкажіть дітям про небезпеку – це врятує їх від трагедії.