Від початку року на Львівщині демонтували 190 радянських істуканів
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/08/698515d7699.jpg)
Найактивніше проти декомунізації виступають люди, які не знають історії
Декомунізація триває. Залишилось ліквідувати менше сотні радянських пережитків на Львівщині, інформує Львівська хвиля.
Від початку року в області демонтували 190 таких постаментів. Вони уособлюють режими, які знищували український народ. Є люди, які проти таких змін. Переважно це місцеві священники та вчителі, які не знають історії. Про це розповів радник керівника Львівщини Олег Радик.
«Найбільш кричуща печальна ситуація є в територіальних громадах Дрогобича, Лопатина і Рави-Руської. Якщо Рава-Руська обіцяє, Лопатин навіть щось почав і мляво обіцяє, то Дрогобич навіть не рухається. Думаю, там проблема не в пам’ятниках, не в пам’яті, а в головах», – зазначив Олег Радик.
До кінця року на Львівщині мають прибрати всі залишки терору минулого.
Фото: Твоє місто