Як дітям пережити травматичний досвід
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/09/326183059_1178243056154746_3439102981393692972_n.jpg)
Ведучі «Львівської хвилі» допомогли створити спеціальний курс для освітян
Спеціальний інтерактивний курс створили для освітян. Це своєрідний посібник для вчителів. Він допоможе побудувати освітній процес, враховуючи травматичний досвід, який отримали і отримують діти в час війни. Про це інформує Львівська хвиля.
Інформацію та інструментарій, які допоможуть педагогам створити позитивний клімат в класі зібрала команда проєкту «Дій для дітей України» (UCAP), спільно з американськими фахівцями Колумбійського університету. Проект отримав підтримку Львівського управління освіти та Департаменту освіти Львівської області.
Пройшовши курс, вчителі зможуть розробити практики та провести травма-інформовані заходи у класах, щоб допомогти підтримати та зцілити учнів, які пережили травматичні події, особливо ті, що пов’язані з війною та переміщенням.
Курс озвучили ведучі радіо Львівська хвиля Євгенія Науменко та Влодко Лучишин. Пройти його можна на порталі Навчання і Технології. А також на сайті департаменту освіти Львівської області.