повернутись
Львів’ян закликають допомогти дітям загиблих військових
8 Листопада 2023, 11:42
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/11/315439374_5792589234110379_8767666405351868955_n.jpg)
Речі просять приносити до 26 листопада
Благодійна цеглинка. Львів’яни можуть допомогти подарувати свято дітям загиблих захисників, інформує Львівська хвиля.
Щорічна акція вже стартувала у Гарнізонному храмі. На спеціальних стендах вивішують перелік речей, зараз потрібна канцелярія. На кожній символічній цеглинці є набір для одного пакунку. А також – QR-код, якщо ви хочете долучитися фінансово.
Речі просять приносити до 26 листопада у Гарнізонний храм. Після цього волонтери сформують подарунки і віддадуть їх дітям. Малюки отримають пакунки до Дня Святого Миколая, 6 грудня.