повернутись
У Львові збирають бляшанки на окопні свічки
24 Листопада 2023, 13:23
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/11/dcb1b0211b782d75c666db77967f0519_orig.jpg)
Їх приймають у Храмі Успення Пресвятої Богородиці
Тепло в окопи. Бляшанки на свічки збирають у Львові для військових. Підійдуть ємності усіх розмірів – від маленьких котячих консерв до великих літрових. Їх приймають у Храмі Успення Пресвятої Богородиці. Це на Максимовича 2-Б, інформує Львівська хвиля.
Разом з колегами чи родичами домовтеся про збір бляшанок і тоді завезіть свої запаси. Обов’язково помийте їх всередині та зніміть етикетку. Ще можете кидати металеві банки в спеціальні контейнери в Личаківському районі. З них потім також виготовлять окопні свічки.