повернутись
Гаряча лінія Львівщини працює за новим номером
30 Листопада 2023, 12:52
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2023/11/dyzajn-bez-nazvanyya.png)
Новий постійний короткий номер повідомлять згодом
До уваги жителів Львівщини. Гаряча лінія тимчасово працює за новим номером. Якщо вам потрібна допомога – телефонуйте 032 25 96 031, інформує Львівська хвиля.
Новий постійний короткий номер повідомлять згодом. Його погоджують з мобільними операторами. Також на Гарячу лінію області можна звернутися за допомогою чат-бота у месенджерах. В пікові години доведеться почекати на відповідь оператора.