повернутись
Волонтери можуть отримати бляшанки для виготовлення окопних свічок
9 Січня, 11:23
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/01/wkvvkkeh7nu5xa5r7vopi3b0fi9wvgds.jpg)
Бійцям потрібне тепло
Бійцям потрібне тепло. Волонтери можуть отримати бляшанки для виготовлення окопних свічок. Їх збирали на підприємстві «Львівспецкомунтранс». Є доволі велика кількість, інформує Львівська хвиля.
Взяти бляшанки можна на вулиці Жовківська, 18, впродовж робочого тижня. На підприємстві також готові надіслати тару поштою, якщо є така потреба. Бляшанки збирали у спеціальних контейнерах. Вони є у всіх районах нашого міста. Позначені наліпками. Львів’ян просять не викидати бляшанки у загальне сміття. Помийте їх та киньте у ці контейнери. Згодом вони зігріють наших бійців на фронті.