повернутись
Львів’ян просять не спалювати суху траву
23 Лютого, 12:37
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/02/oxwpga-c1200x630x50px50p-up-0e1a466ef304213480b147defcb4f7e1.jpg)
За спалювання сухостою є штраф. Сума від трьох до шести тисяч гривень
Не паліть сухостій. Десять пожеж ліквідували рятувальники на Львівщині упродовж доби. Найбільше загорань виникло у Львівському і Дрогобицькому районах, інформує Львівська хвиля.
Вогонь знищив майже 5 кілометрів території. Про це повідомили рятувальники області. Львів’янам нагадують, що за спалювання сухостою є штраф. Сума від трьох до шести тисяч гривень.
Окрім того, через такі пожежі зменшується родючість ґрунту, а у вогні гинуть тварини. Ви також можете згоріти. Людей просять повідомляти в поліцію, якщо бачите підпали трави.