У Львові стартував проект з психологічної підтримки для підлітків ВПО
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-27_11-22-24.jpg)
Тренери-психологи допомагають дітям впоратись із стресом і конфліктами
У Львові стартував новий проект, який втілює ГО «Народна самооборона Львівщини» в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».
Проєкт триватиме п’ять місяців, протягом яких відбудеться 14 психологічних тренінгів для підлітків ВПО. Тренери, які є психологами, намагатимуться надати базу психологічних знань.
Крім цього підлітки зможуть ці знання випробувати на практиці. Перші два тренінги відбулися у Ліцеї №93, що на Сихові. Вони стосувалися теми конфлікту та стресу.
Надалі такі заходи відбуватимуться щотижня у різних закладах Львова, щоб охопити більшу кількість підлітків ВПО.