повернутись
Помічниця Надія зʼявиться у додатку «Дія»
1 Березня, 10:22
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/03/dija.jpg)
Це буде чат-бот нового покоління на основі штучного інтелекту
Більше можливостей. Помічниця Надія на основі штучного інтелекту незабаром зʼявиться у додатку «Дія». Це буде чат-бот нового покоління, який спілкуватиметься людською мовою і допоможе розвʼязати проблему. Повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров, інформує Львівська хвиля.
Головні переваги такої можливості — швидкість та економія часу команди підтримки «Дії». Зараз таку функцію тестують та допрацьовують.