повернутись
Львів’ян кличуть на нову виставу у театрі Марії Заньковецької
4 Березня, 12:22
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/03/bg-event.jpg)
Постановка за творами Сергія Жадана
Варто побачити. Львів’ян кличуть на нову виставу у театрі Марії Заньковецької. Вона буде за творами Сергія Жадана. Автори постановки використають також пісні митця, інформує Львівська хвиля.
У виставі головний герой буде, як провідник між пеклом і раєм, який може бачити майбутнє.
Прем’єра вже у середу, шостого березня. Триватиме постановка трохи більше годинки. Встигніть придбати квитки на нову виставу «Жадан. Я буду твоїми очима» у касі театру.