повернутись
Суд покарав львів’ян за нацистські вітання їхніх дітей у школі
8 Березня, 16:00
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/03/1691140516_048c3913608d2aca78ca.jpg)
Сплатять 850 гривень штрафу
Це не жарти. Суд покарав львів’ян за нацистські вітання їхніх дітей у школі. Троє неповнолітніх хлопців вигукували нацистський лозунг «Зіґ хайль» та піднімали праву руку.
Інцидент зафіксували на початку лютого у приміщенні львівського ліцею «Гроно», у мікрорайоні Левандівка. Про це інформують у поліції. Нацистські висловлювання та жести заборонені в Україні законодавством. Батьки хлопців визнали свою провину. Сплатять 850 гривень штрафу.