повернутись
Кашлюк стрімко поширюється на Львівщині
19 Березня, 11:03
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/03/jpsYt4kKjEhV4u3EH5wHmZb1ZLI1xTwlJ8eC9lc0_1200.jpg)
Захист від цього вірусу тільки планове щеплення
Ще одна недуга. Кашлюк стрімко поширюється на Львівщині. За два місяці цього року зафіксували 73 випадки. Тоді як у 2023 році за увесь рік було 83 пацієнти, інформує Львівська хвиля.
Востаннє до реанімаційного відділення потрапило 6-місячне немовля. Про це повідомили в інфекцій лікарні. Є недужі з усіх районів. Найчастіше кашлюком хворіють діти, хоч небезпека є і для дорослих. Захист від цього вірусу тільки планове щеплення.
Додамо, кашлюк – викликає сильні спазматичні напади кашлю, які можуть спровокувати затримку дихання.