повернутись
У Стрию неповнолітні побили іншу дівчинку
17 Квітня, 14:42
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/04/f9f2c6d5f456d7779e2657711854a0fe.jpg)
Фахівці допитують учасників події, щоб встановити обставини
Жорстокі кадри. Поліція Стрия на Львівщині відкрила кримінальне провадження через бійку неповнолітніх дівчат. Інцидент трапився у місті ще дев’ятого квітня. Проте відео у соцмережах опублікували лише сьогодні. На ньому видно, як підлітки побили іншу дівчинку.
Правоохоронці вже встановили причетних. Це місцеві школярки шістнадцяти та п’ятнадцяти років. Фахівці допитують учасників події у присутності батьків та психологів, щоб встановити обставини.