повернутись
Мотопатруль вже працює на Львівщині
1 Травня, 14:27
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_13-42-51-2.jpg)
8 поліцейських проконтролюють безпеку на дорогах
Контроль на дорогах. Мотопатруль виїхав на дороги Львівщини. Вони штрафуватимуть за порушення правил дорожнього руху. Супроводжуватимуть автомобілі та реагуватимуть на виклики. Перевага таких патрульних у швидкості. Вони першими зможуть приїхати на місця ДТП та допомогти постраждалим. Далі командир мотопатруля Василь Межов:
” ЦЬого року нас заступає 8 чоловік. Плюс буде добір патрульних в мотопатруль. Прегоратива наша звісно – ДТП. Це є мотоцикли, ДТП з потерпілими, аварії з мотоциклістами – це наше головне завдання”.
Мотопатрульні готувалися до відкриття сезону в Полтаві. Там пройшли спеціальні курси підготовки.