повернутись
Тилових працівників шукають у Третю штурмову
8 Травня, 11:32
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/05/3_oshbr_rekrutingoviy_tsentr_spivbesida_gettyimages_1547060717_2dc258d7984e763c1ded01a10c056245_1200x675.jpg)
Якщо зацікавило – зверніться в рекрутинговий центр бригади
Внесок в перемогу. Тиловиків шукають у Третю штурмову бригаду. Потрібні кухарі, водії, механіки, трактористи, слюсарі, фельдшери та санітарні інструктори. Тобто, спеціалісти різних напрямків, не тільки бійці на передову.
За роботу в тилу платитимуть від 20 тисяч гривень на місяць. Якщо зацікавило – зверніться в рекрутинговий центр бригади. У Львові такий працює на Староєврейській, 7а.