Школярі Львова зможуть влітку безкоштовно їздити у транспорті міста
![](https://lviv.fm/wp-content/uploads/2024/06/1u5a9774-12cd7398.jpg)
Учням, які закінчили 4-ті та 9-ті класи, обов’язково потрібно оновити дані профілю проїзних
Пільга буде. Школярі Львова зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті міста з учнівською ЛеоКарт, інформує Львівська хвиля.
Проте учням, які закінчили 4-ті та 9-ті класи, обов’язково потрібно оновити дані профілю своїх проїзних. Для цього прикріпіть актуальний учнівський квиток чи довідку з місця навчання на Порталі мешканця. Або телефонуйте за номером 0 800 303 007
Перевірити термін дії профілю ЛеоКарт можна через валідатор у салоні громадського транспорту. Для цього потрібно натиснути «Інформація про квиток» і прикласти транспортну картку до зчитувача. Важливо звернути увагу саме на інформацію про «профіль клієнта».
Детальна інформація про те, як оформити учнівську ЛеоКарт, – тут.